Menu Close

Ambulatorinės medicinos centras


AMBULATORINĖS MEDICINOS CENTRAS

 Ambulatorinės medicinos tarnybos vadovė,  gydytoja neurologė Dalia Vaičiukynienė

Dienos stacionaras

(8 687) 38 211       

Dienos stacionare pacientams paslaugos suteikiamos sergantiems įvairiomis ligomis. Atliekamos medikamentų infuzijos, esant reikalui atliekami tyrimai bei nukreipiami kitų specialistų konsultacijoms. Pacientams patogu, nes praleidžia tik kelias valandas ligoninėje. Laukiame Jūsų pasiruošę Jums padėti.

 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos poskyris

  (8 680) 32 270

Ambulatorinės reabilitacijos gydymo paslaugos Joniškyje pradėtos teikti nuo 2002 m. rugsėjo mėnesio. Teikiama specializuota,

kompleksinė pagalba ligoniams, sergantiems judėjimo – atramos aparato ligomis, nervų sistemos ligomis bei ginekologinėmis ligomis.

Pagalbą teikia specialistų komanda: Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, bendrosios praktikos slaugytojas, kineziterapeutas, ergoterapeutas, psichologas. Taikomos reabilitacinės priemonės: kineziterapija, ergoterapija, mankštos, masažas, vandens ir purvo procedūros bei druskų terapija, psichologo užsiėmimas, tokios procedūros kaip magnetoterapija, impulsinės srovės, lazerioterapija, ultragarsas ir kitos.

Reabilitacijos komanda pasiruošusi padėti esant nugaros skausmams, po traumų, sergant kvėpavimo bei kitoms ligoms.

Druskų kambarys

Rankų priežiūra

VIDAUS LIGŲ SKYRIUS 

Vidaus ligų ir slaugos tarnybos vadovė, vidaus ligų gydytoja Ieva Enčerytė

Joniškio ligoninėje nustatytos pacientų lankymo taisyklės:

 • darbo dienomis nuo 16:00 iki 18:00;
 • savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuo 11:00 iki 13:00 ir nuo 16:00 iki 18:00;
 • pacientą palatoje vienu metu gali lankyti vienas lankytojas iki 30 min.

LANKYTOJO ATMINTINĖ

4 aukštas

(8 624) 64 695,  (8 601) 02 979 

5 aukštas

(8 687) 40 500,  (8 684) 87 921 

Vidaus ligų skyriaus komanda yra pasiruošusi padėti tiek pacientams, kuriems sveikata sutrinka ūmiai, tiek ir atvejais, kuomet guldymas į ligoninę yra suplanuojamas iš anksto.

Turime šiuolaikinius plataus ligų spektro diagnostikos bei gydymo metodus: visų kūno sričių kompiuterinė tomografija, vidaus organų ir kraujagyslių echoskopija, rentgenologiniai bei endoskopiniai tyrimai. Prieinamas skubus naujai įtariamų onkologinių ligų ištyrimas „žaliojo koridoriaus” principu. Pacientams užtikrinamos gydytojų specialistų konsultacijos.             Skyriuje yra įrengta intensyvios priežiūros palata pacientams, kuriems yra reikalingas nuolatinis gyvybinių funkcijų monitoravimas. Kritinių būklių stabilizavimo atvejais prie padalinio komandos prisijungia kolegos iš skubiosios medicinos pagalbos skyriaus.Esant poreikiui tolimesnei priežiūrai, pacientai perkeliami į Slaugos skyrių. Taip pat yra teikiama ir paliatyvi pagalba, orientuojantis ne tik medicininius, bet ir psichosocialinius poreikius.

 


SLAUGOS SKYRIUS

Vidaus ligų ir slaugos tarnybos vadovė, vidaus ligų gydytoja Ieva Enčerytė

Joniškio ligoninėje nustatytos pacientų lankymo taisyklės:

 • darbo dienomis nuo 16:00 iki 18:00;
 • savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuo 11:00 iki 13:00 ir nuo 16:00 iki 18:00;
 • pacientą palatoje vienu metu gali lankyti vienas lankytojas iki 30 min.

LANKYTOJO ATMINTINĖ

    (8 646) 62 134

Joniškio ligoninės  Slaugos skyrius veikia nuo 1998 m. Skyriuje teikiamos pirminio lygio stacionarinės paslaugos.Skyriuje dirbantis personalas yra tikri paciento gyvybės sargai, nuolat tobulėjantys ir keliantys kvalifikaciją mokymosi kursuose ir konferencijose. Gera skyriaus bazė – kilnojamos funkcinės lovos, masažas, kineziterapija, higienos priemonės daro slaugą civilizuota. Graži skyriaus aplinka gerai nuteikia ligonius ir jų artimuosius.

SKUBIOSIOS MEDICINOS PAGALBOS SKYRIUS 

  (8 646) 62 118, (8 646) 62 117

 Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje teikiama būtinoji medicinos pagalba. Padalinio komandą sudaro skubiosios medicinos gydytojai, slaugytojai, radiologijos technologai, paramedikai, slaugytojų padėjėjai ir medicinos registratoriai.Turimos rentgeno ir kompiuterinės tomografijos ištyrimo galimybės.

Siuvamos žaizdos, gipsu imobilizuojamos galūnės po traumų, šalinami akių svetimkūniai. Taikomos stebėjimo paslaugos bei ritmo atstatymai.

Esame pilnai pasiruošę kritinių būklių stabilizavimui bei nuolatiniam gyvybinių funkcijų monitoravimui. Priimami tiek suaugę, tiek mažieji pacientai.

Atlikus pirminę paciento apžiūrą ir būklės vertinimą, priskiriama skubumo kategorija, atliekami tyrimai pagal vyraujantį nusiskundimą.
Įvykdžius tyrimo ir gydymo planą priimamas sprendimas dėl tolimesnės taktikos: išrašyma ambulatoriniam gydymui į namus, guldymas į ligoninės stacionarą ar pervežimas į aukštesnio lygmens ligoninę.
Radiologijos poskyris

Rentgeno, kompiuterinio tomografo  kabinetas – (8 684) 89 267

Ligonių ištyrimui naudojami šiuolaikiniai ir saugūs radiologijos tyrimo metodai: kaklo, kojų venų ir arterijų sonoskopinis doplerinis, dvigubo skenavimo tyrimas, įvairių organų ultragarsinis tyrimas, inkstų skenavimas su rentgenokontrastiniais tyrimais, kompiuterinis galvos ir pilvo organų tomografinis tyrimas su ir be kontrastavimo, skaitmeninės rentgenografijos tyrimas.


DIENOS CHIRURGIJOS CENTRAS 

Dienos chirurgijos tarnybos vadovas, gydytojas chirurgas Gytis Skirmantas

  (8 684) 89 704

Dienos chirurgijos centre akcentuojamasi į mažos rizikos operacines intervencijas.

Ortopedijos-traumatologijos profilio pavyzdžiai: 

 • Peties, alkūnės, riešo, kelio ir čiurnos artroskopinės operacijos
 • Pėdos deformacijos („kauliuko“), plaštakos ir kitos smulkiųjų kaulų operacijos
 • Konstrukcijų, likusių po ankstesnių operacijų, šalinimas
Bendrosios chirurgijos profilio pavyzdžiai:
 • Lazerinės varikozinių kojų venų bei hemorojaus operacijos
 • Laparoskopinės tulžies pūslės operacijos
 • Laparoskopinės bei atviros kirkšnies ir bambos išvaržos operacijos
 • Limfmazgių bei auglių punkcinės biopsijos
 • Skrandžio bei storosios žarnos polipų šalinimas
 • Minkštųjų audinių gėrybinių auglių šalinimas
Mūsų maloni ir profesionali komanda yra pasiruošusi Jumis pasirūpinti, kuomet prireiks operacinio gydymo.
Skip to content