Naujiena

Apribojimai

2020 09 22

DĖMESIO !

Vykdydami Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorės 2020 m. rugsėjo 22 d. įsakymą Nr. A-891 „Dėl COVID-19 (Koronaviruso) valdymo priemonių Joniškio rajono savivaldybėje“ bei atsižvelgdami į padidėjusį COVID-19 patvirtintų atvejų skaičių mūsų apskrityje, STABDOME visų skyrių pacientų lankymą. Šiuo metu galimas tik saugus netiesioginis būtiniausių priemonių perdavimas pacientams (siuntinį perduodamas asmuo yra atsakingas už siuntinio turinį ir įpakavimą, kad jį dezinfekuojant, siuntinys nepasižeistų. Rekomenduojame siuntinyje esančius daiktus įpakuoti į atskirus plastikinius maišelius). Siuntinių perdavimo tvarka išlieka ta pati, siuntiniai (tik būtini) perduodami prie priėmimo-skubios pagalbos skyriaus esančiame siuntinių perdavimo punkte.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-22 15:43