Naujiena

Joniškio ligoninėje atnaujintos planinės ambulatorinės paslaugos

2020 05 18

Mieli viešosios įstaigos Joniškio ligoninės pacientai,

Nuo 2020 m. gegužės 18 d. viešojoje įstaigoje Joniškio ligoninėje (toliau – Ligoninė) pradėtas etapinis planinių ambulatorinių paslaugų teikimas.
Ambulatorines asmens sveikatos priežiûros paslaugas organizuosime taip:

1.

 Jeigu turite nusiskundimų, manote, jog Jums reikalinga gydytojo specialisto konsultacija arba iki karantino paskelbimo buvote užsiregistravę pas gydytoją Ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje, kreipkitės į savo šeimos gydytoją ir pakartotinai aptarkite specialisto konsultacijos būtinumą. 

2.

 Jeigu šeimos gydytojas, įvertinę paciento nusiskundimus ir simptomų rimtumą nuspręs, kad jam yra reikalinga Joniškio ligoninës gydytojo specialisto konsultacija, jis paskambins į Konsultacinės poliklinikos registratūrą telefonu (8426 51867), o registratūros darbuotojas nukreips skambutį gydytojui specialistui arba suplanuos kitą konsultacijos telefonu laiką (jeigu specialistas tuo metu nedirba arba yra užimtas).

3.

 Jeigu konsultacijos metu Ligoninės gydytojas nuspręs, jog Jums reikalinga neatidėliotina tiesioginė konsultacija, apie tai informuos Jūsų šeimos gydytoją bei suderins su juo tiesioginės konsultacijos laiką.

Apie tikslų tiesioginės konsultacijos laiką Jus informuos Jūsų šeimos gydytojas.  

 

4.

 Gydytojo specialisto konsultacijai atvykti į Ligoninę turite vienas (išskyrus tuos atvejus, kada bûtinas lydintis asmuo), ne anksčiau nei 10 min. iki konsultacijos pradžios, bei atvykdami dėvėkite veido kaukę.

Laukiant įëjimo į Konsultacinę polikliniką, bûtina laikytis 1 metro atstumo vienam nuo kito.

Prie įėjimo Jums bus užduodama keletas klausimų, pamatuota kūno temperatūra bei paprašyta dezinfekuoti rankas. 

5.

 Į Ligoninės Konsultacinės poliklinikos patalpas karščiuojantys, čiaudintys ar kosintys pacientai ir lydintieji asmenys (kuomet jie bûtini) nebus įleidžiami.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-01 08:29