Menu Close

Kvietimas pasinaudoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje teikiamomis įvairiomis procedūromis

Kviečiame pasinaudoti Joniškio ligoninės ambulatorinės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje teikiamomis įvairiomis vandens (hidroterapijos) paslaugomis: povandeninio masažo, perlinės vonios, sukūrinės vonios kojoms ir rankoms procedūromis, Šarko dušu. Viena mėgstamiausių hidroterapijos paslaugų – povandeninis masažas, kurio metu pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas stipria vandens srove. Vandenyje kūnas tampa lengvesnis, pasiekiama savotiška nesvarumo būsena, o tai puikiai atpalaiduoja raumenis ir šilto vandens srovė pasiekia gilesnius audinius.

Povandeninis masažas rekomenduojamas sergantiems kaulų ir sąnarių ligomis, neurologinėmis ligomis, stuburo osteochondroze, virškinimo bei medžiagų apykaitos sutrikimams, turintiems viršsvorio, celiulito profilaktikai ir gydymui.Povandeninio masažo poveikyje padidėja sąnarių ir stuburo paslankumas, sumažėja skausmas, pagerėja kraujo ir limfos bei medžiagų apykaita audiniuose, švelnėja ir stangrėja oda, tirpsta papildomi kilogramai, pagerėja bendra savijauta bei nuotaika.Pasinaudokite galimybe sustiprinti savo sveikatą ir atgauti prarastas jėgas bei džiaukitės vasara sulieknėję!

Jūsų patogumui vandens procedūros teikiamos darbo dienomis iki 18 val. individualiai paskirtu laiku. Papildoma informacija tel.: (8 426) 51 209