Siuntinių perdavimas Joniškio ligoninėje gydomiems pacientams

SIUNTINIŲ PERDAVIMO TVARKA
JONIŠKIO LIGONINĖJE GYDOMIEMS PACIENTAMS
Lankytojai, norintys perduoti būtinus daiktus savo artimiesiems, gulintiems Joniškio ligoninės skyriuose,  tai galės padaryti 2 kartus dienoje per šoninį įėjimą šalia Priėmimo–skubiosios pagalbos skyriaus.
Kasdien nuo 10 iki 11 val.  siuntinius priima budintis darbuotojas ir juos dezinfekuoja.
Kasdien nuo 16 iki 17 val. priima skyriaus, kuriame gydomas pacientas, darbuotojas ir juos dezinfekuoja. Šiuo laiku atvykusius lankytojus prašome skambinti telefonais:
Chirurgijos sk. +370 698 29 078
I vidaus l. sk. +370 624 64 695
II vidaus l. sk. +370 687 40 500
Palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos sk. (1 aukštas) +370 426 61 168
Palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos sk. (3 aukštas) +370 698 12 863
Į Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių ir Operacinės, reanimacijos ir intensyviosios pagalbos skyrių siuntiniai neperduodami.
Ant siuntinių prašome nurodyti šiuos duomenis: paciento vardą, pavardę, skyrių ir palatą.
Siuntiniai turi būti tvarkingai supakuoti į pakuotę, kurią būtų galima dezinfekuoti. Pacientui su asmeniniais būtinais daiktais, medikamentais, slaugos ir higienos priemonėmis galima perduoti iki 1,5 litro vandens ir iki 1 kg. maisto produktų, kurie turi būti fasuoti tik gamintojo vakuumuotose pakuotėse.