Paslaugos

Paslaugos

VIEŠOJOJE ĮSTAIGOJE JONIŠKIO LIGONINĖJE TEIKIAMOS ŠIOS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS:

 

 · antrinės stacionarinės asmens sveikatos priežiūros: vidaus ligų, suaugusiųjų chirurgijos, reanimacijos ir intensyviosios terapijos I-I (vaikų ir suaugusiųjų), reanimacijos ir intensyviosios terapijos I-II (vaikų), reanimacijos ir intensyviosios terapijos I-II (suaugusiųjų), reanimacijos ir intensyviosios terapijos II (suaugusiųjų)
 · pirminės stacionarinės asmens sveikatos priežiūros: palaikomojo gydymo ir slaugos, paliatyviosios pagalbos
 · antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos: neurologijos, kardiologijos, endokrinologijos, vidaus ligų, pulmonologijos, nefrologijos. reumatologijos. anesteziologijos ir reanimatologijos, ortopedijos ir traumatologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, vaikų ligų, vaikų chirurgijos, akušerijos ir ginekologijos, urologijos, chirurgijos, abdominalinės chirurgijos
 · ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos: radiologijos (rentgenodiagnostikos, ultragarsinių tyrimų, kompiuterinės tomografijos), endoskopijos, echoskopijos, suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos I (judamojo-atramos aparato pažeidimų), suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos II (nervų sistemos ligų, judamojo-atramos aparato pažeidimų, ginekologinių ligų. kvėpavimo ligų)
 · bendrosias asmens sveikatos priežiūros: akušerio praktikos, slaugos (bendrosios praktikos slaugos), ergoterapijos, kineziterapijos, masažo, dienos chirurgijos (I-VI), dienos stacionaro (dienos stacionaro specializuota skausmo diagnozavimo ir ir gydymo paslauga), laboratorinės diagnostikos.

 

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS TEIKIAMOS NEMOKAMAI:

  • Būtinoji (skubi) pagalba nemokamai teikiama visiems nuolatiniams Lietuvoje gyventojams (Lietuvos Respublikos, kitų valstybių piliečiams ir asmenims be pilietybės) neatsižvelgiant į tai, ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, bei nepriklausomai nuo to, turi pacientas siuntimą joms ar ne.
  • Gydytojų specialistų paslaugos nemokamai teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą.
  • Stacionarinės sveikatos priežiūros paslaugos nemokamai teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą.
  • Visiems asmenims, atvykusiems dėl būtinosios pagalbos, apdraustiems sveikatos draudimu Europos Sąjungos šalyse bei Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ar Šveicarijoje, ir pateikusiems galiojančią E formos pažymą (pagal Europos Tarybos reglamento apibrėžiamas būtinosios pagalbos nuostatas) arba Europos sveikatos draudimo kortelę, ar sertifikatą, ar kitą lygiavertį dokumentą.
  • Planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiamos visiems asmenims, pateikusiems Europos Sąjungos šalies, kurioje drausti, valstybinio sveikatos draudimo įstaigos E 112 (arba S2) formos pažymą, leidžiančią užsienio šalyje gauti planines asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir šių paslaugų išlaidas kompensuoti iš ES šalies, kurioje asmuo dirba, privalomojo sveikatos draudimo lėšų.
  • Vidaus tvarkos ir įsakymai Atliekamos operacijos, procedūros ir intervencjos

 

PLANINIŲ AMBULATORINIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ   ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO VIEŠOJOJE  ĮSTAIGOJE JONIŠKIO LIGONINĖJE PLANAS

Informacija apie visas įstaigas, teikiančias medicininės reabilitacijos paslaugas suaugusiesiems ar vaikams pagal gydomų pacientų profilius, tų profilių pacientų organizacijų telefonai, kontaktiniai asmenys

Vaikų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos

Suaugusiųjų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos

Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-07 08:21