Menu Close

Dienos chirurgijos centras

DIENOS CHIRURGIJOS CENTRAS 

Dienos chirurgijos tarnybos vadovas, gydytojas chirurgas Gytis Skirmantas

  +370 684 89 704

Dienos chirurgijos centre akcentuojamasi į mažos rizikos operacines intervencijas.

Ortopedijos-traumatologijos profilio pavyzdžiai: 

 • Peties, alkūnės, riešo, kelio ir čiurnos artroskopinės operacijos
 • Pėdos deformacijos („kauliuko“), plaštakos ir kitos smulkiųjų kaulų operacijos
 • Konstrukcijų, likusių po ankstesnių operacijų, šalinimas
Bendrosios chirurgijos profilio pavyzdžiai:
 • Lazerinės varikozinių kojų venų bei hemorojaus operacijos
 • Laparoskopinės tulžies pūslės operacijos
 • Laparoskopinės bei atviros kirkšnies ir bambos išvaržos operacijos
 • Limfmazgių bei auglių punkcinės biopsijos
 • Skrandžio bei storosios žarnos polipų šalinimas
 • Minkštųjų audinių gėrybinių auglių šalinimas
Mūsų maloni ir profesionali komanda yra pasiruošusi Jumis pasirūpinti, kuomet prireiks operacinio gydymo.

 

Gydytojai atliekantys chirurgines operacijas:

                              Gydytojas chirurgas     GYTIS SKIRMANTAS Gydytojas atlieka:  laparoskopines tulžies pūslės,  laparoskopines ir įprastos kirkšnies išvaržos,  bambos išvaržos,  pilvo sienos ir pooperacines išvaržos,  lazerines kojų venų,  lazerines ir įprastines hemorojaus operacijas,  gerybinių auglių šalinimą iš minkštųjų audinių  bei  endoskopinį skrandžio bei storosios žarnos polipų šalinimą.

     Gydytojas chirurgas   AURIMAS KLIVICKAS

Gydytojas atlieka: laparoskopines tulžies pūslės,  laparoskopines ir įprastos kirkšnies išvaržos,  bambos išvaržos, pilvo sienos ir pooperacines išvaržos,  hemorojaus operacijas,  gerybinių auglių šalinimą iš minkštųjų audinių  bei biopsinės medžiagos paėmimą punktuojant minkštųjų audinių darinius.
    Gydytojas chirurgas REMIGIJUS SKRODENIS  Gydytojas atlieka: gerybinių auglių šalinimą iš minkštųjų audinių bei įaugusio nago gydymą operaciniu būdu.

 

Artroskopija (gaikiškai „arthros” reiškia „sąnarys”, o „skopein” reiškia „žiūrėti”) – tai procedūra, skirta diagnozuoti ir gydyti sąnarių problemas. Ortopedas traumatologas per nedidelį pjūvį įterpia siaurą vamzdelį, pritvirtintą prie šviesolaidinės vaizdo kameros – maždaug sagos skylutės dydžio. Vaizdas sąnario viduje perduodamas didelės raiškos vaizdo monitoriui, tai suteikia galimybę pamatyti sąnario vidų nedarant didelio pjūvio. Procedūros metu sąnarių pažeidimų gydymui naudodami pieštuko plonumo chirurginiai instrumentai, tai sumažina infekcijos ir kraujavimo pavojų, trumpina sveikimo laikotarpį, saugu pacientą išleisti į namus tą pačią dieną.

Artroskopo pagalba dažniausiai gydomi šie sąnariai:

 • Kelio
 • Peties
 • Alkūnės
 • Čiurnos
 • Klubo
 • Riešo

 

Peties sąnario pažeidimai – kremzlinio audinio pažeidimai, plyšusios sausgyslės ir raiščiai, artritas,  rotatorių manžetės sindromas.
Kelio sąnario pažeidimai – meniskų, raiščių plyšimas,  uždegimas (sinovitas), girnelės stabilizacija, laisvų kūnų (laisvų kremzlių ir kaulų fragmentų) pašalinimas, kremzlės defektų atstatymas (plastika
Alkūnės ir riešo sąnarių pažeidimai – Tenisininko alkūnės (epikondilito) gydymas, laisvų kūnų (laisvų kremzlių ir kaulų fragmentų) pašalinimas, randų, nervų spaudimo atpalaidavimas, osteoartrito gydymas
Čiurnos sąnario ir pėdos kaulų pažeidimai – minkštųjų audinių ir kremzlės pažeidimai, raiščių plyšimas, artritas, nestabilumas. Kaulų ir sąnarių deformacijos.

Gydytojai atliekantys ortopedines-traumatologines operacijas:

 

                                       Gydytoja ortopedė-traumatologė    AKVILĖ VILKYTĖ  

 

Gydytoja specializuojasi šių sričių pažeidimų gydyme: peties, kelio, čiurnos ir pėdos chirurgijoje.

 

 Gydytojas ortopedas-traumatologas      NERIJUS KUTRA  Gydytojas specializuojasi šių sričių pažeidimų gydyme: alkūnės, riešo, čiurnos ir pėdos chirurgijoje.
Gydytojas ortopedas-traumatologas    VYTAUTAS MAŽUTAVIČIUS  Gydytojas specializuojasi šių sričių pažeidimų gydyme: peties ir kelio chirurgijoje.
Gydytojas ortopedas-traumatologas     VILIUS RIMKUS  Gydytojas specializuojasi šių sričių pažeidimų gydyme: kelio, čiurnos ir pėdos chirurgijoje.
Gydytojas ortopedas-traumatologas       JUOZAS KLUMBYS  Gydytojas specializuojasi šių sričių pažeidimų gydyme: čiurnos ir pėdos chirurgijoje.

   

Skip to content